Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Запазване на героя
Marleen Bigalow Icon_minitimeСъб Юли 28, 2012 9:13 pm by Riley Bennett

» Отсътвия/ напускания
Marleen Bigalow Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 9:27 pm by Riley Bennett

» Eddie Rivera
Marleen Bigalow Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 9:21 pm by Riley Bennett

» Приятели на форума
Marleen Bigalow Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 1:03 pm by Riley Bennett

» Райли Бенет
Marleen Bigalow Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 10:20 pm by Riley Bennett

» Заети ликове
Marleen Bigalow Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 10:07 pm by Riley Bennett

» Барбара Доусън.
Marleen Bigalow Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 10:03 pm by Riley Bennett

» Запази си лик
Marleen Bigalow Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 9:30 pm by Riley Bennett

» Съобщения
Marleen Bigalow Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 9:25 pm by Riley Bennett

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Чет Фев 01, 2024 7:34 pm
Top posters
Riley Bennett
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Sylarholic*
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Max Harvey.
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
lady1000
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Choper
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Каталея Констанс Кларанс
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Alexis.
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Marleen Bigalow
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Софѝя МакГрегър
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Marleen Bigalow I_vote_lcapMarleen Bigalow I_voting_barMarleen Bigalow I_vote_rcap 
Пълнолуния
Това са датите, на които има пълнолуние, при което героите губят способностите си.

06.04.2012, петък

06.05.2012, неделя
04.06.2012, понеделник
03.07.2012, вторник
02.08.2012, четвъртък
31.08.2012, петък
30.09.2012, неделя
29.10.2012, понеделник
28.11.2012, сряда
28.12.2012, петък


 

 Marleen Bigalow

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Marleen Bigalow

Marleen Bigalow


Posts : 9
Точки : 11
Join date : 01.02.2012

Marleen Bigalow Empty
ПисанеЗаглавие: Marleen Bigalow   Marleen Bigalow Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 8:03 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Jennifer Lawrence Picture

Име:
Марлийн Бигалоу
Години:
20
Способност:
Бързо клетъчно възстановяване (регенерация)
Статус:
Злодей

Външен вид:

Е, няма да крия красива съм и имам доста голямо самочувствие. Лицето ми има овална форма, а дебелите ми и сочни устни са винаги прелъстително розови. Имам дълги, прави вежди и големи, тъмни очи. Дългата ми светло кестенявакоса стига до раменете ми, а в краищата е начупена. Кожата ми е гладка и мека с лек мургав тен.

Характер:
Както разбрахте самочувствие не ми липсва. Уверена съм в себе си и в това, което правя. Никога не се отказвам от целите си и ги преследвам до последно. Голям егоист съм и си го признавам, интересувам се от другите, но не съм най- големия филантроп.
Когато трябва да избирам, избирам това, което ще ми донесе печалба или това, което ми е удобно. Не се съобразявам с другите, а и способноста ми ми позволява да правя, каквото си поискам.


История:

Не познавам родителите си. Баща ми ни е напуснал, когато съм била едва на няколко дни, а малко по- късно майка ми ме е оставила за осиновяване. Не искам и да ги познвам, никога не съм изпитвала, дори малък интерес да разбера кои са и защо са ме оставили. Но стига толкова за това.
Израстнах по домовете, където винаги бях аутсайдер, не разговарях и не се сприятелявах с никое друго дете, но това не ме притесняваше. Още тогава знаех, че съдбата ми е начертала специален път.
Както всяко малко дете и аз падах, ставах и се наранявах, но като необикновено дете раните ми минаваха мигновено. Тогава осъзнах, че съм безсмъртна и мога да правя, каквото си поискам.
От седемнайсет годишна преживявам сама и търся хора, специални като мен.
Върнете се в началото Go down
Riley Bennett

Riley Bennett


Posts : 177
Точки : 327
Join date : 13.01.2012

Marleen Bigalow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marleen Bigalow   Marleen Bigalow Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 8:06 pm

Добре дошла във форума!
Върнете се в началото Go down
https://heroesrpg.bulgarianforum.net
 
Marleen Bigalow
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Герои-
Идете на: