Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Запазване на героя
Ally Stonem Icon_minitimeСъб Юли 28, 2012 9:13 pm by Riley Bennett

» Отсътвия/ напускания
Ally Stonem Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 9:27 pm by Riley Bennett

» Eddie Rivera
Ally Stonem Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 9:21 pm by Riley Bennett

» Приятели на форума
Ally Stonem Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 1:03 pm by Riley Bennett

» Райли Бенет
Ally Stonem Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 10:20 pm by Riley Bennett

» Заети ликове
Ally Stonem Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 10:07 pm by Riley Bennett

» Барбара Доусън.
Ally Stonem Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 10:03 pm by Riley Bennett

» Запази си лик
Ally Stonem Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 9:30 pm by Riley Bennett

» Съобщения
Ally Stonem Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 9:25 pm by Riley Bennett

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Чет Фев 01, 2024 7:34 pm
Top posters
Riley Bennett
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Sylarholic*
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Max Harvey.
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
lady1000
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Choper
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Каталея Констанс Кларанс
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Alexis.
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Marleen Bigalow
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Софѝя МакГрегър
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Ally Stonem I_vote_lcapAlly Stonem I_voting_barAlly Stonem I_vote_rcap 
Пълнолуния
Това са датите, на които има пълнолуние, при което героите губят способностите си.

06.04.2012, петък

06.05.2012, неделя
04.06.2012, понеделник
03.07.2012, вторник
02.08.2012, четвъртък
31.08.2012, петък
30.09.2012, неделя
29.10.2012, понеделник
28.11.2012, сряда
28.12.2012, петък


 

 Ally Stonem

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ally Stonem




Posts : 1
Точки : 3
Join date : 10.03.2012

Ally Stonem Empty
ПисанеЗаглавие: Ally Stonem   Ally Stonem Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 11:02 am

[Only admins are allowed to see this image]

Име: Ally Stonem

Години: 20

Статус: Герой

Външен вид: В момента косата ми е златисто руса и се спуска на вълни по гърба ми. Когато се погледна в огледалото виждам малко носле, красиви скули и ослепителна усмивка. Но първо винаги забелязвам очите. Синьо-зелени, каращи те да се предаваш всеки път. Само с тези очи можех да съблазня мъж за секунди. Една дума ме описваше: перфектна. Спускаме се надолу и забелязваме прекрасното тяло, точно на кръста има малък надпис ,,Sed Diabolus me iudicare potest.'', което означава, че само Дяволът може да ме осъжда. Надолу се виждат дългите крака. Дрехите, които нося са повечето пъти къси поли и мини-роклички. Няма нищо лошо в тях естествено. Обожавам да бъда момичето, по което всички се заглеждат. А и кой не би се загледал по мен?!
[Only admins are allowed to see this image]
Характер: Хм, характер, характер. Кой не обича да се самоопределя? Аз, моя милост и аз. Атрактивна, саркастична, иронична...лоша. Естествена, хаплива, арогантна, егоистична...бездушна. Трябва ли да продължавам? Е, добре. Обожавам да сменям дрехите си с часове. Разбира се и аз имам тъмната си страна, понякога съм прекалено избухлива и нервна. Ако отида на психолог или нещо подобно, сигурно ще кажат, че съм имала трудно детство и имам леки психични отклонения. Хах. За какво детство може да се говори, след като не съм имала детство. Бяхме аз, близначката ми...и майка ми, на която не и пукаше за нас двете. Прекрасно, нали? Сега просто се опитвам да бъда нормална и прекарвам всяка секунда в пиене и забавления. Влюбвала съм се само веднъж и повече никога няма да направя същата грешка.
[Only admins are allowed to see this image]
История: Животът ми е една объркана история, на която не се знае нито началото, нито същинската част...а за край не може и да се говори. Имам доста лоши спомени, дори и зловещите неща, които някои хора правят...не могат да се сравнят с това, което бях преживяла аз. Още като малки (аз и сестра ми) бяхме изоставени от баща ни. През годините съм приемала наркотици, самонаранявала съм се, дори на няколко пъти съм била на косъм от изнасилване. Но по някаква причина, аз не изразявам чувствата си, просто го преглъщам и продължавам напред. Понякога ми се иска да взема един маркер, да залича всичко случило се до сега и просто да започна начисто. Една вечер се прибирах от поредната нощ в дискотеката...пресичах улицата и една кола ме блъсна. Видях целият си живот на лента, всичко сякаш премина на кадри. Детството ми, което не исках да имам...сестрата, за която единствено ме беше грижа и тогава се изправих. Ръката ми беше счупена и имах ожулвания по цялото тяло. Шофьорът дойде до мен и ми помогна да се изправя. Каза, че съм имала късмет и просто се качи в колата си, и тръгна. След поредица от "опити", в които падах от високи сгради или се изпречвах на пътя на коли, открих че имам дарбата на регенерация.
[Only admins are allowed to see this image]
Допълнителна информация: Има колие във формата на сърце, от бившото и гадже.
Снимка: Amber Heard
[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
Riley Bennett

Riley Bennett


Posts : 177
Точки : 327
Join date : 13.01.2012

Ally Stonem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ally Stonem   Ally Stonem Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:30 pm

Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://heroesrpg.bulgarianforum.net
 
Ally Stonem
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Герои-
Идете на: